Het promoten van uw bedrijf gebeurt niet automatisch. U bent op zoek naar een geschikt promotiemiddel en dat heeft u nu gevonden. De Lipari alu balpen. Karaktervolle aluminium design balpen met glansverchroomde metalen clip, drukker en puntstuk.
De houder is voorzien van een opvallend stansmotief met zilverkleurige achtergrond. Voorzien van blauwschrijvende metalen langschrijfvulling voor vele meters schrijfplezier. Deze pen weegt 10 gram en is 136 mm. U kunt geheel vrijblijvend een offerte bij ons aanvragen, zodat u de kosten kent voordat u een bestelling plaatst.
Wilt u een offerte aanvragen? Dan kunt u een e-mail sturen naar info@pennen.be of u kunt bellen naar +32 (0)11960785 voor België, of +31 (0)857737765 voor Nederland. Binnen 24 uur krijgt u van ons bericht. U bent dan precies op de hoogte van de kosten. Daarnaast denken wij graag met u mee over andere zaken, dus ook voor andere vragen en/of opmerkingen kunt u contact met ons opnemen.