Medewerkers

Het team van Pennen.be staat voor service, communicatie en betrouwbaarheid. Elke werkdag staan wij u graag te woord zowel telefonisch als via e-mail. Op deze pagina vind u een overzicht van onze medewerkers.

Dores Tielemans

dores@pennen.be

Nicole Witters

nicole@pennen.be

Michael Willems

michael@pennen.be

Bas van der Heijden

bas@pennen.be

Chaney Debats

chaney@pennen.be

Remco van Gestel

remco@pennen.be

Job Kerstens

job@pennen.be




HSG Nederland B.V.
Luchthavenweg 81-10, 5657 EA, Eindhoven

KvK: 17119223
BTW: NL8153.11.989.B01


x
Toevoegen aan offertemand

Vul hier het aantal in dat u wilt toevoegen aan uw offertemand

Aantal: